< návrat zpět

KLAUDIE SET - dvojlůžko postel masiv

fotografie

Zvolte parametry

Vyberte materiál
Vaše cena
17092vč. DPH

O posteli

MASIVNÍ POSTEL – DVOJLŮŽKO

Postel na obrázku vyrobena z MASIVNÍHO BUKU, mořená na odstín KAŠTAN, s nízkým nožním čelem. Vyberte si vámi preferovaný materiál buk, dub nebo javor.

Povrchová úprava - může být provedena olejováním či mořením. Vyberte si z 11 vzorků moření nebo 8 vzorků olejování.

Výška postele - ložné plochy, se odvíjí od výšky vybraného roštu a matrace. Např. při výšce roštu 6cm a výšce matrace 17cm bude výška ložné plochy 55cm. Na základě Vašeho přání můžeme snížit nebo zvýšit výšku ložné plochy.

Rošt a matrace v ceně

Cena za set obsahuje kvalitní rolovací rošt ROLLO a matrace ADELL.

Rošt má 15 smrkových příček o síle 2cm a šířce 9,6cm. Příčky jsou spojeny tkalounem. Výška roštu je 2 cm.Nosnost tohoto roštu je 120 kg.

Více informací na Laťkový rošt rolovoací

 Laťkový rošt

Velmi kvalitní 5-zónová matrace, vyrobena z dvou důmyslně prořezaných dílů s horizontálními průduchy pro dokonalé odvětrání jádra. Jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní a prodyšné SLEEPFOAM pěny, která vyniká svou výbornou elasticitou, dlouhou životností a tvarovou stálostí. Matrace se díky výraznému prořezu dokáže dokonale přizpůsobit obrysům lidského těla a tím se zvyšuje komfort spánku. Díky rozdílným objemovým hmotnostem Sleepfoam pěn tato matrace poskytuje tvrdší a měkčí stranu. Matrace je vhodná na lamelový rošt pevný i polohovací a je určena pro váhovou kategorii do 100 kg.

Více informací o pěnové matraci ADELL

Matrace HELLEN

 

Parametry

Typ dvojlůžko
Šířka (ložná plocha) 180 / 160 cm
Délka (bočnice) 200 cm
Síla materiálu 4 cm
Dodací lhůta 4-5 týdnů

Dáváme přednost individuální dohodě po odeslání objednávky a rádi Vám upřesníme a zašleme návrh závazné objednávky k potvrzení. Zakládáme si na kvalitě a spokojenosti zákazníka a z toho důvodu zodpovíme veškeré dotazy a splníme i ty nejnáročnější přání. Například postel prodloužíme na délku 210, 220 cm a ložnou plochu rozšíříme na 220cm. I tyto rozměry je možno dopsat do kolonek ve výběru velikosti viz. výše.

Úložný prostor

Jsou dva typy. V posteli, který může vypadat takto:

v-posteli animace-v-posteli

a druhý typ je zásuvka pod postel:

zasuvka

Typ úložného prostoru vyberte v parametrech výše.

 

Máte-li nějaký dotaz k této posteli, napište nám. Rádi s Vámi zkonzultujeme individuální úpravu postele, poradíme Vám s výběrem a tak dále.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město
Vaše zpráva