< návrat zpět

LUCIE SET - dvojlůžko z masivu

fotografie

Možnost volby mezi nízkým a vysokým nožním čelem.

Zvolte parametry

Vyberte materiál
Zvolte čelo
Vaše cena
23564vč. DPH

O posteli

MASIVNÍ POSTEL – DVOJLŮŽKO

Postel na obrázku vyrobena z MASIVNÍHO BUKU, mořená na odstín TŘEŠEŇ, s nízkým nožním čelem.Vyberte si vámi preferovaný materiál buk, dub nebo javor.

Povrchová úprava - může být provedena olejováním či mořením. Vyberte si z 11 vzorků moření nebo 8 vzorků olejování.

Výška postele - ložné plochy, se odvíjí od výšky vybraného roštu a matrace. Např. při výšce roštu 6cm a výšce matrace 17cm bude výška ložné plochy 55cm. Na základě Vašeho přání můžeme snížit nebo zvýšit výšku ložné plochy.

Rošt a matrace v ceně

Cena za set obsahuje velmi kvalitní laťkový rošt na rámu a matrace HELLEN.

Rošt má 15 smrkových příček o síle 2 cm a šířce 9,6cm. Mezera mezi příčkami je 4cm. Příčky jsou pevně spojeny s rámem, který má sílu 4x4 cm a je vyroben také ze smrku. Výška roštu je 6,5 cm. Tento pevný rošt je určen pro vysokou zátěž. Nosnost tohoto roštu je 150 kg.

Více informací na Laťkový rošt na rámu

 Laťkový rošt

5-zónová luxusní antidekubitní matrace z kvalitních studených pěn. Důmyslný prořez se strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu a tím zaručuje optimální spánkové klima. Antidekubitní prořez slouží jako prevence proti vzniku dekubitů - proleženin. Matrace vhodná na pevný a polohovací lamelový rošt, je určena pro váhovou kategorii do 130 kg.

Více informací o pěnové matraci HELLEN

Matrace HELLEN

 

Parametry

Typ dvojlůžko
Šířka (ložná plocha) 180 / 160 cm
Délka (bočnice) 200 cm
Síla materiálu 4 cm
Dodací lhůta 4-5 týdnů

Dáváme přednost individuální dohodě po odeslání objednávky a rádi Vám upřesníme a zašleme návrh závazné objednávky k potvrzení. Zakládáme si na kvalitě a spokojenosti zákazníka a z toho důvodu zodpovíme veškeré dotazy a splníme i ty nejnáročnější přání. Například postel prodloužíme na délku 210, 220 cm a ložnou plochu rozšíříme na 220cm. I tyto rozměry je možno dopsat do kolonek ve výběru velikosti viz. výše.

Úložný prostor

Jsou dva typy. V posteli, který může vypadat takto:

v-posteli animace-v-posteli

a druhý typ je zásuvka pod postel:

zasuvka

Typ úložného prostoru vyberte v parametrech výše.

 

Máte-li nějaký dotaz k této posteli, napište nám. Rádi s Vámi zkonzultujeme individuální úpravu postele, poradíme Vám s výběrem a tak dále.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město
Vaše zpráva