< návrat zpět

Pěnové matrace

Sortiment naší firmy nabízí širokou škálu kvalitních pěnových matrací. Pěny jsou nejrozšířenějším materiálem na trhu,  a to díky vysoké elasticitě a dlouhé životnosti materiálu. 

Výhodou všech pěnových matrací do postele je jejich schopnost přizpůsobit se tělu. Veškeré pěny se používají různých tuhostí a tvrdostí. Zákazník má tak možnost vybrat si co nejvhodnější matraci do postele.

Pěnové matrace se dělí:

  • PUR pěny
  • studené pěny
  • VISCO elastické pěny
  • IYOS přírodní pěny
  • CELLPUR pěny

Matrace do postele ze studených pěn jsou zhotovené tzv. studenou technologií, která zajišťuje dokonalou propustnost vzduchu. Tyto pěny jsou dokonale odvětrané a povrchově chladnější než klasické PUR pěny. Tím, že dokonale odvádí teplo od těla, zabraňuje přehřátí organismu.

Matrace do postele z VISCO pěn nabízí unikátní pocit při ležení z důvodu reakce této jedinečné pěny na teplou lidského těla a dokonale se přizpůsobuje.

CELLPUR pěny - vůbec poprvé docházík funkční kombinaci prášku TENCEL a PUR pěny, jejímž výsledkem je dokonalé klima spánku. Pěna vykazuje lepší schopnost přijímání vlhkosti. Jedná se o absolutní novinku na světovém trhu a zároveň milník ve vývoji moderních typů měkkých PUR pěn.


Strana:  1 2 3 4 5 6   další »